پوستر الکترونیک چیست؟

پوستر کاغذی همواره بخش قابل توجهی از خلاصه مقالات ارسالی به یک همایش بصورت پوستر پذیرش می شوند. رسم مرسوم و نه چندان خوشایند گذشته این بود که پوسترها را در ابعاد بزرگ بصورت رنگی پرینت میگرفتیم و با خود حمل میکردیم تا در روز برگزاری همایش در برد یا دیواری که برای نصب پوسترها...

پوستر کاغذی

همواره بخش قابل توجهی از خلاصه مقالات ارسالی به یک همایش بصورت پوستر پذیرش می شوند. رسم مرسوم و نه چندان خوشایند گذشته این بود که پوسترها را در ابعاد بزرگ بصورت رنگی پرینت میگرفتیم و با خود حمل میکردیم تا در روز برگزاری همایش در برد یا دیواری که برای نصب پوسترها مشخص شده بود بچسبانیم. روزگار قریبی بود!

ترس از آسیب دیدن پوستر در مسیر حمل به کنار، اشتباهات نگارشی که بعد از چاپ دیده بودم هم از ذهنم خارج نمیشد. در روز نصب هم خزانی از چسب و کاغدهای پاره شده و بر روی زمین ریخته نوید سرنوشت شومی برای عاقبت پوستر من میدادند. بگذریم زمان نمایش پوستر ما هم تمام شد و بسان سایرین به خزان پیوست و ما نفهمیدیم چه کردیم و دیگران حتی ندیدند ما چه کردیم!

پوستر
پوستر

داستان تولد پوستر الکترونیک

می گویند هر اختراعی در پی نیاز زاده شده است. گروه همایش سبز بدنبال هدف والای خود در سبز کردن همایش ها کشور، اولین شروع خود را با الکترونیک کردن پوسترها شروع کرد. ما توانستیم بعنوان اولین شرکت توسعه دهنده نمایشگرهای پوستر الکترونیک، ضمن جلوگیری از به هدر رفتن کاغذ در پوسترهای همایش، سطح کیفی برگزاری همایش را نیز ارتقا دهیم.

اما پوستر الکترونیک چیست؟

پوستر الکترونیک یا همون Electronic Poster یه به زبان ساده تر ePoster نسخه دیجیتال شده پوستر های کاغذی است. بدین تریتیب که پس از طراجی پوستر، دیگر نیازی به چاپ پوستر نمی باشد و پوستر های طراحی شده توسط سایت دریافت شده و بصورت اتوامتیک بر روی نمایشگرهای پیشرفته ای که در مکان برگزاری همایش قرار داده می شوند، نمایش داده خواهند شد.

پوستر الکترونیک یک پوستر سبز است، پوستری که دور ریز کاغذ ندارد و بخاطر آن درختی قطع نخواهد شد.

پوستر الکترونیک

مزایای پوستر الکترونیک چیست؟

  1. پوستر الکترونیک سبز است. مصرف کاغذ ندارد.
  2. پوستر الکترونیک قابل ویرایش است. حتی در لحظه نمایش بر روی نمایشگرها هم پس از تایید مدیر توسط کاربر قابل ویرایش است.
  3. پوستر الکترونیک زیباست، حرفه ای است. تفاوت میان سینمای کاغذی و سینمای 256 میلیون رنگ تلویزیون های 4K
  4. نمایشگر های پوستر الکترونیک سطح کیفی کنگره را در سطح یک کنگره بین المللی خارجی بالا می برند. بقول یکی از مراجعین همایش، تنها قسمتی از همایش که بنظر میرسد در یک همایش خارجی هستیم بخش پوسترهای الکترونیک بود.
  5. دور افتاده ترین قسمت یک همایش اکنون پویا ترین بخش همایش است.
  6. پوسترهای الکترونیک قابلیت اینتراکتیو دارند. یعنی میتوانید در پوسترهای خود از ویدیو، گالری تصاویر، صدا و … استفاده کنید. یک پوستر با قابلیت زوم، پخش و … .
  7. هر نمایشگرهای پوستر الکترونیک، یک کیوسک نمایش پوسترهای الکترونیک است. نیازی نیست به همه یونیت ها سر بزنید. فقط در کنار یک یونیت قرار بگیرید می توانید بین همه پوسترهمایش جستجو کنید.
  8. می توانید پوسترهای را برای خود ایمیل کنید.
  9. می توانید با صاحب اثر مکاتبه آنلاین کنید.
  10. می توانید پوسترها را بصورت همزمان در سایت و نمایشگرها ببینید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد مزایای پوستر الکترونیک، لطفا مطلب جامعی که در مورد مزایای پوستر الکترونیک در سایت منتشر شده است را مطالعه بفرمائید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *