قبل از هر چیزی ابتدا لازم است به این سوال پاسخ داده شود که اصولا یونیت نمایشگر چیست؟

یونیت نمایشگر پوستر الکترونیک چیست؟

برای نمایش پوسترهای الکترونیک، یه یونیت نمایشگرهای پوستر الکترونیک نیازمندیم. این یونیت ها از یک تلویزیون 55 اینچ با رزولوشن 4K به همراه یک تبلت و یک نرم افزار واسط که توسط کابل hdmi با کیفیت 4k به هم متصل شده اند، تشکیل شده اند.

هر یوینیت نمایشگر پوستر الکترونیک علاوه بر توانایی نمایش تصاویر با نوشته های بسیار ریز، دارای یک رابط کاربری نرم افزاری است که به کاربرها اجازه می دهد در بین پوسترها جستجو، ورق زدن، ایمیل و … را انجام دهند. در واقع هر یونیت نمایشگر یک کیوسک تمام عیار است که خود به تنهایی قابلیت نمایش تمامی یا بخشی از پوسترهای همایش را دارد و با استفاده از رابط کاربری که دارد، سایرین نیز می توانند با آن کار کنند.

یونیت های نسل 1 نمایشگر پوستر الکترونیک / پوستر سبز

تجربه کار با یونیت نمایشگر پوستر الکترونیک چگونه است؟

برای مشاهده تجریه رابط کاربری و نحوه عملکرد یونیت ها ویدیو زیر را ملاحظه بفرمائید:

چگونه سیستم کار میکند؟

مقالاتی که بصورت پوستر پذیرش شده اند، در داشبورد کاربری خود امکانی را جهت بارگذاری فایل پوستر الکترونیک خود دارند. این فایل یک صفحه پاورپوینت که بصورت تمپلیت از پیش طراحی شده می باشد است. پس از بارگذاری پوسترها در سایت و تایید مدیریت، کار تمام است. یونیت های پوستر الکترونیک بصورت خودکار، پوسترها را از سرور سایت دریافت و نمایشگر ها به نمایش در می آورند.

هر یوینیت دارای برخی تنظیمات نظیر فیلتر کردن پوسترهای خاص، نمایش پوسترهای یک دسته خاص، نمایش بصورت اتوماتیک و … می باشد که در زمان راه اندازی توسط تیم همایش سبز تنظیم می شوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *