نهمین کنگره اپیدمیولوژی ایران

نهمین کنگره اپیدمیولوژی ایران در تاریخ ۳۰ مهر الی ۲ آبان ماه ۱۳۹۸،با موضوع اپیدمیولوژی، پژوهش و توسعه پایدار در حوزه های مرتبط سلامت، ایمنی و بیماریهای واگیر و غیرواگیر و توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی برگزار گردید.شرکت همایش سبز با ارائه خدمات مهمی چون یونیت‌های هوشمند پوستر الکترونیک، در راستای ارتقای سطح...

نهمین کنگره اپیدمیولوژی ایران در تاریخ ۳۰ مهر الی ۲ آبان ماه ۱۳۹۸،با موضوع اپیدمیولوژی، پژوهش و توسعه پایدار در حوزه های مرتبط سلامت، ایمنی و بیماریهای واگیر و غیرواگیر و توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی برگزار گردید.
شرکت همایش سبز با ارائه خدمات مهمی چون یونیت‌های هوشمند پوستر الکترونیک، در راستای ارتقای سطح علمی و با هدف حذف پوسترهای کاغذی، با این کنگره همکاری نمود.
از اهداف مهم این كنگره تبادل دانش اپدميولوژي و مطالعات مرتبط توسط اساتيد و دانشجويان اين رشته بود و محورهایی چون، جايگاه اپيدميولوژي در نظام سلامت و توسعه پايدار، ژنتيك اپيدميولوژي-اپيدميولوژي مولكولي ،روش ها و مدل ها در اپيدميولوژي،اپيدميولوژي هاي بيماري هاي غير واگير و … مورد بحث و بررسی اساتید و دانشمندان برجسته این حوزه قرار گرفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *