برگزاری بیست و دومین کنگره انجمن علمی پروستودنتیست‌های ایران

در بیست و دومین کنگره انجمن علمی پروستودنتیست‌های ایران همراه با سومین سمپوزیوم دندانپزشکی دیجیتال که در تاریخ ۱۳ الی ۱۶ تیر ماه ۱۴۰۲ در برج میلاد تهران برگزار گردید ، شرکت کنگره سبز افتخار ارائه کلیه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری را برعهده داشته است. بسیار مفتخریم که شرکت کنگره سبز ، در...

در بیست و دومین کنگره انجمن علمی پروستودنتیست‌های ایران همراه با سومین سمپوزیوم دندانپزشکی دیجیتال که در تاریخ ۱۳ الی ۱۶ تیر ماه ۱۴۰۲ در برج میلاد تهران برگزار گردید ، شرکت کنگره سبز افتخار ارائه کلیه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری را برعهده داشته است.

بسیار مفتخریم که شرکت کنگره سبز ، در کنگره های مختلف کشور از جمله کنگره پروستودنیست ها در تیرماه ۱۴۰۲ ، خدمات خود را به بهترین و به روز ترین شکل جهت پیشبرد اجرای بی نقص کنگره ارائه نموده است.

در این همایش یونیت های هوشمند صدور کارت موفق به چاپ بیش از چهارهزار کارت گشته و جالب تر اینکه زمان انتظار جهت دریافت کارت برای شرکت کنندگان کمتر از یک دقیقه بوده است. این یونیتهای هوشمند توانستند کارت تمامی افراد را بدون تشکیل حتی یک صف انتظار تحویل دهد که این موضوع تجربه متفاوت و لذت بخشی برای کاربران ایجاد نمود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *