یونیتهای چاپ و صدورکارت در بیست و چهارمین کنگره ملی و دهمین کنگره بین‌المللی سالیانه پژوهشی و فناوری دانشجویان علوم پزشکی کشور

شرکت همایش سبز در همکاری با بیست و چهارمین کنگره ملی و دهمین کنگره بین‌المللی سالیانه پژوهشی و فناوری دانشجویان علوم پزشکی کشور خدمات متعددی در جهت ارتقای سطح علمی و کیفی خدمات در روند برگزاری این دوره ارائه نمود. یکی از مهمترین خدمات برجسته ، ارائه‌ یونیت‌های هوشمند چاپ کارت کنگره بوده که نقش بسزایی در برگزاری هرچه منسجم‌تر این کنگره و جلوگیری از ازدحام و اتلاف وقت شرکت کنندگان ایفا نمود.
این پلتفرم هوشمند و جذاب به گونه ای طراحی شده است که تمامی شرکت‌کنندگان بدون نیاز به کمک نیروی انسانی اطلاعات خود را در صفحه نمایشگر این یونیت ها وارد نموده و در کسری از ثانیه شاهد چاپ کارت کنگره ، جهت ورود خود به همایش می‌باشند. آنچه این سامانه هوشمند را مورد توجه قرار میدهد، تامین کارت کنگره برای تمامی شرکت کنندگان بدون در نظر گرفتن جمعیت چندین هزار نفری آنها و در کمترین زمان ممکن میباشد .
حضور این یونیت های هوشمند ، در این کنگره بزرگ نیز ، با استقبال چشمگیر تمامی شرکت‌کنندگان و عوامل برگزارکننده روبرو شد چراکه این خدمت مهم نقش شایانی در ارتقای سطح کیفی خدمات کنگره برعهده داشته است‌.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *